Вхід в систему | Реєстрація 

Дошка оголошень Стрий - Дрогобич - Львів


Правила роботи з "Дошкою оголошень Стрий - Дрогобич - Львів".


Дошка оголошень газети "Фішка Плюс" (Стрий, Дрогобич, Трускавець, Моршин, Миколаїв, Сколе, Жидачів, Ходорів, Новий Розділ) - це найбільша і найдоступніша дошка оголошень у Львівській області. На дошці оголошень Ти знайдеш оголошення з таких міст: Стрий, Дрогобич, Сколе, Миколаїв, Трускавець, Ходорів, Моршин, Новий Розділ, Жидачів і не тільки, бо оголошення можна додати з будь-якого міста України. Наша дошка оголошень дозволить Тобі купити чи продати потрібний товар або послугу. Перевагою нашої дошки оголошень є те, що на ній безкоштовно опубліковуються всі ті оголошення, які друкуються в газеті "Фішка Плюс". Тобто, якщо Ти не маєш доступу в Інтернет, але подав оголошення в газету, то його може побачити користувач Інтернету з будь-якого куточка України. Тому, якщо Ти бажаєш щось купити чи продати, то Стрийські, Дрогобицькі, Трускавецькі, Сколівські, Моршинські, Жидачівські та ін. оголошення саме для Тебе!!!
Отже, дошка оголошень "Фішка" - це місце, де кожен охочий може додати своє оголошення, а будь-який відвідувач - прочитати його.
Для розміщення свого оголошення потрібно в спеціальній формі, натиснути посилання "Додати оголошення" ввести його тему, своє Ім'я або псевдонім (якщо адміністратор дозволив подачу оголошень без реєстраці) та саме оголошення. Якщо Ви раптом забудете Ім'я або Пароль для входу на дошку, то ми надішлемо Вам реєстраційні дані на E-mail, вказаний при реєстрації. Ваш E-mail захищений від спамерів. Клієнти можуть з Вами зв'язатися за допомогою Веб-інтерфейсу.

Існує думка, що оголошення на дошці читають, якщо воно лише на першій сторінці. Можливо це так, але, потрібно не забувати, що пошукові роботи бачать всі оголошення не відразу, а тільки через деякий час. Зазвичай, оголошення індексується пошуковими роботами і стає видимим у пошуковиках тільки через 7-14 днів. Більше половини потенційних покупців проводить пошук товару в пошукових системах. Тож вірогідність того, що саме Ваш товар він знайде через нашу дошку оголошень є надзвичайно високою.
Тому будьте взаємоввічливими і виконуйте наступні умови:

на Дошці оголошень Стрий - Дрогобич - Львів дозволяється:
- подавати оголошення складені цікаво, зрозуміло і без помилок;
- розміщувати оголошення на термін від 7 до 90 днів (до 30 днів
  для НЕзареєстрованих, а до 90 днів для зареєстрованих користувачів).

на Дошці оголошень Стрий - Дрогобич - Львів забороняється:
- розміщувати одне і те ж оголошення в різні розділи!
- розміщувати оголошення, зміст якого не відповідає темі вибраного розділу;
- вставляти в оголошення мета-теги, всілякий код, незрозумілі символи і малюнки;
- подача оголошення без вказівки даних для зворотнього зв'язку (e-mail, телефон);
- подача оголошень, що містять нецензурну лексику і порушуючі норми моралі;
- розміщувати повідомлення загального рекламного характеру, повідомлення, що не відповідають тематиці розділу.

У випадку порушення правил, Ваше оголошення може бути видалене, а також Вам буде закритий доступ для подальшої роботи з дошкою.
Адміністрація сайту ні в якому разі не несе відповідальності за послуги або товар, пропозиція яких знаходиться на даній дошці оголошень, а також залишає за собою право видаляти будь-яке оголошення без пояснення причин.


Оголошення Львів Стрий Дрогобич Червоноград Борислав Сокаль Трускавець
Оголошення Стрий Дрогобич Львів Rambler's Top100 Безкоштовні оголошення Стрий Дрогобич Львів Франківськ Калуш Додати оголошення Стрий Дрогобич Червоноград Калуш Безкоштовні оголошення Стрий Дрогобич Червоноград Калуш Друк поліграфії, виготовлення зовнішньої реклами, розробка та розкрутка сайтів Дошка оголошень Дрогобич Стрий Львів Червоноград Сокаль Золочів Трускавець Сколе Миколаїв Моршин Жидачів Новий Розділ Ходорів Стебник